Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Ogólnie

kwi 15, 2021
Kategoria: Ogólnie
Napisał: Administrator

5.LECIE CENTRUM - DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE !

mar 9, 2021
Kategoria: Ogólnie
Napisał: marzena

 

 

     

lis 8, 2020
Kategoria: Ogólnie
Napisał: marzena

Ważny komunikat dotyczący sytuacji epidemiologicznej !!

Drodzy pacjenci.

Informujemy, że Centrum Emovere na ten moment funkcjonuje bez zmian.!!!

Zważywszy jednak na fakt, iż sytuacja jest bardzo dynamiczna w kraju i ciągle podlega modyfikacjom/ obostrzeniom, zwracamy się z ogromną prośbą o obserwowanie naszych postów i strony internetowej, gdzie będziemy aktualizowali informacje dla państwa.

Prosimy również, by każdy z państwa, kto korzysta z porad lekarza psychiatry w naszej placówce, wcześniej planował wizytę i sprawdził czy jest zabezpieczony w wystarczającą ilość leków, bowiem nie możemy zagwarantować państwu tego, że nasi specjaliści będą pracowali w pełnej obsadzie. Wówczas dostęp do lekarza może być utrudniony, na co nie mamy wpływu.

Dokładamy wszelkich starań, by nasze Centrum było dyspozycyjne, jednak z przyczyn niezależnych od nas musimy liczyć się z ograniczeniem funkcjonowania. Dlatego już dzisiaj prosimy państwa o większą uwagę.

Pozdrawiamy Zespół Centrum "EMOVERE"

maj 5, 2020
Kategoria: Ogólnie
Napisał: marzena

Ważny komunikat !!!  :
Drodzy Pacjenci, informujemy, że z dniem 18.05.2020 roku zapraszamy ponownie do naszej placówki.

mar 14, 2020
Kategoria: Ogólnie
Napisał: marzena

Ze względu na zaistniałą sytuację - wprowadzenia w kraju zagrożenia epidemiologicznego - Centrum Emovere jest zobowiązane do wprowadzenia  procedur, które opisane są w zakładce KONTAKT.

Prosimy o zapoznanie się z nimi przed rejestracją wizyty.!!!

paź 6, 2019
Kategoria: Ogólnie
Napisał: marzena

Zmiana procedury rezerwacji terminów i powiadomień SMS- owych do pacjenta.

Drodzy Pacjenci !
Z dniem 15.10.2019 roku, jesteśmy zmuszeni do wprowadzenia zmiany dotyczącej rezerwacji terminów w naszym Centrum. Od 15.10.2019 otrzymają państwo przypomnienie o terminie wizyty w formie SMS na podany przez państwa numer telefonu, na co najmniej dwa dni przed planowaną wizytą. Każde przypomnienie będzie obligowało do potwierdzenia rezerwacji terminu przez państwa najpóźniej do godziny 15.00 w dniu poprzedzającym wizytę.(wizyta planowana na poniedziałek, do poprzedzającego piątku, godzina 14.00). Brak potwierdzenia wizyty będzie skutkowało uwolnieniem terminu dla osób oczekujących w kolejce. Jednocześnie informujemy, że potwierdzenie rezerwacji terminu wizyty będzie traktowane jako zlecenie usługi i w ramach przyjęcia regulaminu, brak zgłoszenia się na umówiony termin obliguje państwa do pokrycia kosztów rezerwacji w wysokości 50 zł.
Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i współpracę w tym zakresie. Zespół centrum „Emovere”.

cze 27, 2019
Kategoria: Ogólnie
Napisał: marzena

Rozpoczął się czas wakacji, który sprzyja często roztargnieniu, nagłym wyjazdom, spotkaniom. Skutkuje to częściej tym, że zapominamy o umówionych wizytach. W związku z tym zwracamy się z ogromną prośbą o większą czujność w tym zakresie. 

lut 25, 2019
Kategoria: Ogólnie
Napisał: Administrator

Zapraszamy na naszą nową witrynę internetową. Mamy nadzieję, że spodoba się Państwu nasz nowy design.

Poprzednia strona: RODO Następna strona: Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych